Hamarkarusellen vinter - løp 3 av 6 ( JULELØPET)
Arrangør:
Innlandet bedriftsidrettskrets
Tid
Løp nr 3- JULELØPET
Hamarkarusellens Juleløp – 16. desember 🎄
Bli med og løp julen inn sammen med oss! Vi feirer litt ekstra i år og deler ut flotte premier blant alle som gjennomfører løpet – uansett tempo.
Løypa: 5 km – du velger selv om du vil gå, jogge eller løpe
Tid: Du bestemmer om du vil delta med eller uten tidtaking
Ta med en venn eller kollega – det blir garantert god stemning!
Vi trekker ut blant annet:
- 2 gavekort på New Balance sko
- Frokost for to på Home Hotell Hamar
- En overnatting på Scandic
- med mer
💚 Alle som melder seg på støtter CRUX Hamartiltakene med 25 kr.
Så ta på deg nisselua og bli med på årets hyggeligste løp!
CRUX Hamartiltakene er et tilbud til mennesker som ønsker å arbeide med endring for et liv uten rusavhengighet og kriminalitet. De driver disse tiltakene:
- CRUX Barm oppfølgingssenter
- CRUX Arbeideren
- CRUX flyttebyrå
- Oppfølgingsklassen
- Matutdelingen
- BUA Hama
Det er peppekaker og saft i mål!
Håper vi ses!
Hamarkarusellen Vinter er en løpsserie for alle – enten du er erfaren løper, mosjonist eller bare vil komme deg ut i frisk luft. Karusellen består av seks løp i vinterhalvåret, alle i samme kontrollmålte 5 km-løype med start og mål ved Prestrudhallen i Hamar.
Dette er en perfekt anledning til å måle fremgang gjennom vinteren, og kanskje viktigst av alt – holde treningen og humøret oppe når dagene er som mørkest. Inviter med venner, naboer eller kolleger og gjør Hamarkarusellen til en sosial og motiverende del av vinteren!
Alle som deltar på minst 4 av 6 løp får deltaker premie.
Løpsdatoer (alle løpene er på tirsdager 18.00)
21. oktober
november
16. desember ( juleløpet)
januar
februar
mars
Etter målgang venter saft, kake og en god prat i hyggelig lag – vi lover god stemning uansett vær!
Hamarkarusellen vinter er den perfekte måten å holde løpemotivasjonen oppe og kombinere trening med det sosiale.
Kommentarer
Du må logge inn for å poste i veggen.